دستگاه زغال صنعتی کوره تولید زغال لیمو کوره زغال- ذغال کوره های تولید زغال کوره های زغال صنعتی کوره و دستگاه تولید زغال لیمو به روش صنعتی

کوره تولید زغال لیمو به روش کاملا صنعتی

کوره های ذغال قلیانی :
ذغال های مجلسی قلیانی اعم از لیمو ، بلوط ، انجیر سیب و … و نداشتن طعم برای قلیان و نداشتن دود و جرقه شرایط پخت خاصی را می تلبد که این شرکت با استفاده از تحقیقات علمی و عملی بهترین شرایط و زمان پخت را در روش های مختلف به دست آورده و به راحتی در اختیار خریداران خود قرار میدهد .
بازدهی بالای ۹۰% یکی دیگر از افتخارات این شرکت بودهکه ذالی بدون ترک و شکستگی در اختیار شما قرار میدهد .
کوره های این شرکت تماما ۵ جداره و از بهترین الیاژ های صنعتی جهت بهره وری هرچه بهتر عمر مفید بیشتر و مصرف سوخت کمتر طراحی شده توسط مهندسین خبره ذوب اهن اصفهان میباشد .
این کورها شامل سیستم سرکه گیری دریچه های فشار شکن فیلتراسیون دود خروجی و بدون الایندگی میباشد .
از مزیت های استفاده از این کوره ها تئلد ذغالی بدون ترک جرقه و خواموشی میباشد .
طراحی این کوره ها به دو صورت تمام اتوک و نیمه اتوماتیک بوده که در حالت تمام اتوماتیک اوپراتور فقط یک بار موقغ روشن کردن و بار گیری حضور داشته و تمام مراحل به صورت کاملا خود کار تا پایان کار انجام میشود .
کیفیت ذر این کوره ها و استفاده از مخزن خلا سبب شده کیفیت تولید شده به گونه ای باشد که هر جسم چوبی به همان شکل به ذغال تبدیل شود این به گونه ای است که حتی برگ چسبیده به شاخه درختان نیز در این کوره ها به همان شکل تبدیل به ذعال میشوند .
سیستم درب کوره به گونه ای طراحی و ساخت شده که هیچ هوایی به درون کوره نفوذ نکرده و هیچ دودی از جداره های درب خارج نمیشود که همین مسئله موجب کیفیت هرچه بیشتر ذغال میشود .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس فرمایید

۰۹۱۳۱۳۶۴۶۵۸

۰۹۳۵۸۴۰۲۴۵۴

شاید این نوشته ها را نیز دوست داشته باشید
تعمیرات انواع کوره پخت ذغال و آموزش پخت ذغال لیمو و انواع ذغال
کوره های تولید زغال کبابی

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما

نام
سایت