تعمیرات انواع کوره های ذغال دستکاه تولید ذغال- زغال لیمو دستگاه زغال صنعتی ذغال چینی ذغال فشرده روش تهیه ذغال لیمو روش تهیه زغال لیمو زغال چینی زغال فشرده سود تولید زغال قیمت دستگاه تولید زغال چوب قیمت دستگاه زغال ساز قیمت کوره زغال ساز قیمت کوره زغال صنعتی کوره تولید زغال لیمو کوره زغال- ذغال کوره های تولید ذغال لیمو کوره های تولید زغال کوره های زغال صنعتی کوره و دستگاه تولید زغال لیمو به روش صنعتی

کوره های تولید زغال کبابی

کوره های کبابی این شرکت از بهترین آلیاژهای صنعتی و تماما سه جداره بوده که این امر جهت بهره وری هرچه بهتر و همچنین عمر مفید بیشتردستگاه و نیز مصرف سوخت کمتر دستگاه بوده طراحی دستگاه توسط مهندسین یا تجربه ذوب آهن اصفهان توسط نرم افزار های ویژه ای صورت گرفته است.
این کوره ها دارای سیستم سرکه گیر چوب بوه و توسط روش های نوینی این امر انجام شده و همچنین به خاطر استفاده از روش دود شور و دود سوز و نیز روش نوین سرکه گیری دود ناشی از فرایند تبدیل چوب به زغالدر حد بسیار جزیی بوده و هیچ بو و دودی در فواصل نزدیک دستگاه مشاهده نمی شود و این امر موجب آلایندگی کمتر و به سبب آن هوایی پاک تر خواهیم داشت.
ظرفیت کوره های کبابی تولید شده توسط سرکت از ۵۰۰ کیلویی تا ۳ تن ظرفیت داشته که بنا به درخواست مشتری ساخته می شود.
در تولید زغال کبابی در روش ارایه شده از طرف ما مدت زمان تولید کاهش یافته وکیفیت زغال افزایش یافته و این سبب شده ذغال های تولید شده بدون بو جرقه بوده و دوام بالایی دارند.
ما سعی کردیم با بیان شیوه زیر درامد حاصل از یک ماه کاری با داشتن کوره های کبابی را برای شما نشان دهیم که البته این اطلاعات بسته به قیمت چوب  سوخت و خرید زغال متفاوت بوده که ماسعی کردیم کمترین حالت سود دهی رامحاسبه کنیم.
۱- بالاترین قیمت چوب برا تهیه زغال کبابی هر کیلو ۲۰۰ تومان خواهد بود.
۲- قیمت سوخت برحسب گازاییل ۶۰۰ تومان در نظر گرفته شده.
۳- قیمت فروش زغال به صورت عمده هر کیلو ۱۶۰۰ در نظر گرفته شده که البتهدر بازار امروز در صورت بسته بندی تا کیلویی ۲۱۰۰ نیز به راحتی به فروش میرسد.
در یک کوره یک تنی ذغال تولید شده حدود ۳۲۰ کیلو خواهد بود و حدود ۸۰ الی ۱۰۰ لیتر گازایل مصرف می کند به عبارتی
۳۲۰کیلو زغال *۱۶۰۰ قیمت خرید=۵۱۲۰۰۰ تومان
باکسر قیمت یک تن چوب داریم
۱۰۰۰ * ۲۰۰    = ۲۰۰۰۰۰ تومان
۵۱۲۰۰۰  -۲۰۰۰۰۰   = تومان۳۱۲۰۰۰
با کسر قیمت سوخت داریم
۱۰۰لیتر *۶۰۰ تومان =۶۰۰۰۰ تومان
۳۱۲۰۰۰-۶۰۰۰۰ = ۲۵۲۰۰۰تومان سود برای یک دوره
در این روش زمان پخت زغال کبابی حدود ۱۲ ساعت بوده زمان خنک شدن دستگاه ۸ ساعت و زمان تخلیه و بار گیری مجدد حدود ۴ ساعت بوده که در کل ۲۴ ساعت زمان لازم است و ما هر روز قادر به بارگیری و زغال گیری هستیم ولی ما تنها برای ۱۵ دوره یعنی یک روز در میان محاسبه را انجام می دهیم پس  داریم:
۲۵۲۰۰۰* ۱۵ = ۳۷۸۰۰۰۰(سه میلیون و هفتصد و هشتاد هزار ) تومان سود حاصل از یک ماه کار در کمترین حالت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس فرمایید

۰۹۱۳۱۳۶۴۶۵۸

۰۹۳۵۸۴۰۲۴۵۴

شاید این نوشته ها را نیز دوست داشته باشید
کوره های تولید ذغال-زغال لیمو و کبابی
کوره تولید زغال لیمو به روش کاملا صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما

نام
سایت